Preloader

Merhaba Sevgili Gençler

Özel Aşama Eğitim Kurumları olarak bizim hedefimiz “Gelişmiş bir Birey” , “Gelişmiş Toplum” meydana getirmektir. Bu hedefe varmak için çalışan Türk Milli Eğitim Kurumları arasında yerimizi almış olmaktan gururluyuz. Kurumsal Hedefimiz öğrencilerimizin kendini gerçekleştirme, özgür düşünme, fikir üretme ve karar verme yeteneklerini geliştirmektir. Onlarda ”Yapamam”ları değil “Yapabilirim”leri ortaya çıkarmaktır. Lisemiz bu azim ve gayretle; ülkesini ve milletini seven, kalkınma arzusu ve sorumluluk bilincine sahip gençler yetiştirmeye devam edecektir. Eğitim Öğretim Yılının bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve ülkemize hayırlı, başarılı geçmesini dilerim.

ETKİNLİKLER

Öğrencilerimizin dünyadaki hızlı gelişime ayak uydurabilecek , üretken, yenilikçi, araştırmacı, çevreci gençler olarak ilgi alanlarına uygun etkinliklerde yer almalarını sağlamak.

YABANCI DİL

Öğrencilerimizin ana dilini geliştirmesine ve birden çok yabancı dil öğrenmesine yardımcı olmak, bu yabancı dilleri öğrenme aşamasında pratik yapmalarına olanak sağlamak

DOĞRU HEDEFLER

Öğrencilerimizi özgüvenini kazanmış, gelecekteki hedefini sorgulayarak, öğrenerek belirleyen gençler olarak yetiştirmek.

SPOR VE SANAT

Kendini spor ve sanatın herhangi bir dalıyla ifade edebilen gençlerin yetiştirildiği ve her öğrencinin tek tek ilgi gördüğü mutlu bir okul ortamı oluşturmak.